Так-так, вам не здалось. Єдині Ритмом їдуть у Харків!

Музичний ретрит Єдині Ритмом має за місію відновлення енергопотенціалу учасників за допомогою терапевтичної сили музики та співтворчості, де ключовими складовими стануть практики звукової медитації та чайні церемонії, йога нідра та музичне коло, заняття зі східних барабанів та хендпанів. А ще нам допомагатимуть прогулянки мальовничими місцинами та вечірні душевні джеми.

Програма ретриту створена таким чином, щоб дати тобі змогу відпочити, наповнитись новими силами та навичками, відкрити незнані грані себе та безцінне — знайти нове тепле ком’юніті друзів.

Нас чекає глибоке занурення у світ мрійливої музики хендпанів та етнічних барабанів з Іллею Філіппенко — керівником школи перкусії Ethno Drum’s, засновником щорічного фестивалю етнічної музики та танцю Еthnodrum Fest, культурного центру Drum Space та етнічних груп Samanya та Fox Bay та Златою Марією — етно-музиканткою, майстринею з музичних медитацій та йога нідри.

Багаторічний досвід гри на музикальних інструментах та викладання доводить, що музичне виховання – наймогутніша зброя. Ритм та гармонія, проникаючи у глибини людської душі, сприятливо впливають на серце та розум і цим допомагають в реалізаціі в інших сферах нашого життя.

Проживання

Нас приймає заміський еко-комплекс для відпочинку «Ордівська слобода», який займає територію за 6,5 га і знаходиться за 65 кілометрів від Харкова. На території є два котеджі, басейн, банний комплекс, чан, тандир, коптильня та дві альтанки з мангалом, поруч — озеро. Будинки збудовані в етнічних стилях двох областей нашої улюбленої країни. У нашому розпорядженні двоповерховий котедж на 3 спальні. Для зручності гостей є міні-кухня з холодильником, чайником і індукційною плитою та посудом.

Локація на мапі
та координати — 49.68868454906287, 35.9501119971424

Реєстрація:

Вартість ретриту з проживанням у 2-3-місних номерах

▫ при реєстрації до 12 квітня — 5000 грн
▫ при реєстрації з 13 по 19 квітня – 6000 грн

Передплата 50%

У вартість входить: відвідування занять та всіх заявлених практик семінару та проживання.
Не входить: транспортні витрати, харчування, додаткові послуги (екскурсії, лазня, чан).

Важливо! 

Базовий набір медикаментів ми беремо з собою, але якщо ви маєте потребу у специфічних ліках, будь ласка, не забувайте їх брати з собою у достатній кількості.
Також вам знадобиться зручне взуття для прогулянок та йога-мат або каремат.

Контакти:

+380509646759 Ілля 
+380933972834 Марія