Запрошуємо всіх, хто любить творче дозвілля або шукає унікального музичного досвіду приєднатись до музичного ретриту «Єдині Ритмом», де ми будемо досліджувати світ етнічних барабанів та хендпанів. З ритмами та мелодіями цих інструментів ви відкриєте для себе силу музики, яка резонує з вашою душею та єднає вас зі стародавніми традиціями та культурами.

Протягом ретриту вас будуть супроводжувати практики музичної медитації (sound healing), практика гри на власному тілі (body percussion), массаж звуком, ранкова йога, музичне єднаюче коло та йога нідра у супроводі етнічної музики.

Вечори будуть заповнені музичними джемами, до яких кожен матиме змогу гармонійно долучитись, навіть новачок. Будемо розвивати відчуття ритму та гармонії.

Наш затишний простір розташований у Східниці, у мальовничій місцині біля лісу. Він стане місцем для самопізнання, відпочинку та натхнення, а ми для вас створимо умови для відновлення та наповнення, щоб чарівність мелодій ретриту ви мали можливість перенести у своє повсякденне життя.

Вашими провідниками до музичних практик будуть Ілля та Марія, які поділяться з вами своїми секретами і натхненням. Ви відчуєте, як ваше творче самовираження розквітає і як енергія піднімається до самих вершечків гір.
Ілля Філіппенко — керівник школи перкусії Ethno Drum’s, засновником щорічного фестивалю етнічної музики та танцю ЕthnoDrum Fest, культурного центру Drum Space та етнічних груп Samanya та Fox Bay та Марія — музикантка, майстриня з музичних медитацій, йоги та йога нідри.

Окрім очевидної милозвучності, гра на етнічних інструментах має терапевтичний ефект. Так барабани допомагають систематизувати думки та долати тривожність, бо вони активно задіюють не тільки мозок, а й тіло.

Гра на хендпанах допомогає відновити концентрацію уваги та вводить гравців у медитативний стан. Музика допомагає міняти свої емоції та повертає нас у стан тут і зараз.

Не переймайтеся, якщо ви жодного разу не грали на музичних інструментах, наші майстри підходять до процесу творчо, з повагою до вас і ваших темпів навчання. Долучайся до наших музичних практик та відкривай для себе нову творчу сторінку разом з нами!

У програмі ретриту:
Заняття зі східних барабанів – дарбука, дохола
▫️ драйвові класичні східні та нові сучасні ритми
▫️ основи техніки гри на дарбуці
▫️ ритми та фішки для більш просунутого рівня
▫️ створення та вивчення композиції
Заняття з гри на хендпані та глюкофоні
▫️ будемо досліджувати та вивчати базові та продвинуті ритми
▫️ ритми, гармонії, фішки
▫️ медитативні мелодії
▫️ вивчимо та разом зіграємо композицію

Звукові медитації та чайні церемонії

Звукова медитація — це практика відпочинку на хвилях музики. Звучання живих етнічних інструментів допомагає тілу розслабитися, а розуму освіжити погляд на життя. Після звукової медитації відбудеться чайна церемонія.

Практика йога нідри з музичним супроводом

Йога нідра — це практика глибокої релаксації, систематичний метод повного фізичного, розумового та емоційного розслаблення. Йога нідра призводить до стану розслаблення завдяки відволіканню свідомості від зовнішніх вражень та зануренню їх у потаємні надра психіки. Якщо свідомість відокремити як від зовнішнього сприйняття, так і від сну, вона наповнюється силою, що можна направити на зміцнення пам’яті, накопичення знань, підвищення творчих здібностей, перетворення всієї особистості.

Body percussion

Бодіперкусія — це музичний стиль, який полягає у створенні звуків і музики за допомогою перкусії власного тіла. Ці практики є частиною історії людства, що охоплює різні епохи та культури: південноафриканські гумботи, індонезійський саман, ефіопський акваквам, танець джуба в афроамериканській культурі та ближче до нас Пальмас андалузького фламенко, ірландська чечітка тощо.
З точки зору рухових навичок, body percussion є чудовою практикою для усвідомлення свого тіла, рухів, синхронізації тощо. Тому ця практика використовується в різних методах лікування (психотерапія, музична терапія, ритмотерапія). Окрім цього терапевтичного аспекту, body percussion є чудовим інструментом для розвитку наших природних моторних навичок.

Музичне коло

Спробуємо разом пограти на багатьох музичних інструментах — різних видах барабанів, хендпані, глюкофоні, фрейм драмі, гонзі, дів‘я свара, бубні, флейті, тибетських чашах, шумі дощу, шейкерах, калімбах.

Масаж звуком

Звуковий масаж — це метод терапії, при якому використовуються вібрації та звуки для створення ефекту розслаблення та покращення самопочуття. Основною ідеєю є використання звукових інструментів, таких як тибетські чаші, бубони, металофони, гонги для того, щоб передати вібрації через тіло.

Проживання

Ми їдемо на ретрит Єдині Ритмом у мальовничий край – Східниця – бальнеологічний курорт де є цілющі мінеральні води, фантастична природа та захоплююче дозвілля в горах.

Нас приймає садиба «Казка Лісу», що знаходиться на околиці селищя Східниця біля джерел № 25-26. На верхньому поверсі котеджа є номери з чудовим видом на гори. На територіі котеджу є відпочинкова тераса, 2 каміни, чан та сауна. У дворі знаходиться мангал, альтанка та ставок для ловлі риби.

Неподалік від нашого місця проведення ретриту знаходиться фортеця Тустань яка з 12 століття зберегла свою велич і викликає великий інтерес серед мандрівників, істориків і археологів до сьогоднішнього дня.

Харчування

Доступне до замовлення комплексне меню 3-разового харчування. 450 грн/доба
За необхідністю — є можливість готувати на місцевій кухні самостійно.
До найближчого магазину — 300 м, гріль-зони — 150 м, ресторану — 1 км.

Як дістатись

Автобусом
Від залізничного вокзалу, з площі Двірцевої, відправляються автобуси «Львів – Східниця». В дорозі ви проведете близько 2,5 годин.
До ст. Трускавець поїздом приміського сполучення, далі на таксі або маршруткою (22 км) до Східниці.

Автомобілем
До селища Східниця через міста Дрогобич, Трускавець. У селищі їхати центральною вулицею (вул. Т. Шевченка) до кінця селища, потім біля вказівника «Вілла «Юран» повернути направо і їхати вгору приблизно 10 м до котеджу.

Також є можливість замовити трансфер зі Львова мікроавтобусом.

Реєстрація

Вартість ретриту з проживанням у 2/3-місних номерах:
▫️ при реєстрації до 19 травня (включно) — 7900 грн.
▫️ при реєстрації з 20 травня — 9000 грн.

Передплата 50%
У вартість входить: відвідування занять та всіх заявлених практик ретриту та проживання.
Не входить: транспортні витрати, харчування, додаткові послуги (екскурсії, лазня, чан).
Частина коштів піде на славне ЗСУ!

Важливо!
Базовий набір медикаментів ми беремо з собою, але якщо ви маєте потребу у специфічних ліках, будь ласка, не забувайте їх брати з собою у достатній кількості.

Також вам знадобиться зручні взуття та одяг для прогулянок, дощовик (це ж гори)), а також йога-мат або каремат.

Контакти
+380509646759 Ілля
+380933972834 Марія