Музичний ретрит «Єдині Ритмом» — це простір для створення трансформаційного досвіду, де терапевтична сила музики поєднується зі спокоєм усамітненого середовища.

Протягом ретриту ми з вами зануримось у різноманітні музичні практики, такі як музична медитація (sound healing), гра на етнічних барабанах, хендпанах та флейтах, практика гри на власному тілі (body percussion), массаж звуком, музичне єднаюче коло та йога нідра у супроводі етнічної музики.

Вечори будуть заповнені музичними джемами, до яких кожен матиме змогу гармонійно долучитись, навіть новачок. Будемо розвивати відчуття ритму та гармонії.

Наш затишний простір розташований у мальовничій місцині на берегу річки Опір, що тече у підніжжя Сколівських Бескид. Він стане місцем для самопізнання, відпочинку та натхнення, а ми для вас створимо умови для відновлення та наповнення, щоб чарівність мелодій ретриту ви мали можливість перенести у своє повсякденне життя.

Вашими провідниками до музичних практик будуть Ілля та Марія, які поділяться з вами своїми секретами і натхненням. Ви відчуєте, як ваше творче самовираження розквітає і як енергія піднімається до самих вершечків гір.

Ілля Філіппенко — керівник школи перкусії Ethno Drum’s, засновником щорічного фестивалю етнічної музики та танцю ЕthnoDrum Fest, культурного центру Drum Space та етнічних груп Samanya та Fox Bay та Марія — музикантка, майстриня з музичних медитацій та йога нідри.

Окрім очевидної милозвучності, гра на етнічних інструментах має терапевтичний ефект. Так барабани допомагають систематизувати думки та подолати тривожність, бо вони активно задіюють не тільки мозок, а й тіло. 

А гра на хендпанах допомогає відновити концентрацію уваги та вводить гравців у медитативний стан. Музика допомагає міняти свої емоції та повертає нас у стан тут і зараз.

Не переймайтеся, якщо ви жодного разу не грали на музичних інструментах, наші майстри підходять до процесу творчо, з повагою до вас і ваших темпів навчання. Долучайся до наших музичних практик та відкривай для себе нову творчу сторінку разом з нами!

У програмі ретриту: 

Заняття зі східних барабанів – дарбука, дохола 

▫ драйвові класичні східні та нові сучасні ритми
▫ основи техніки гри на дарбуці 
▫ ритми та фішки для більш просунутого рівня 
▫ створення та вивчення композиції

Заняття з гри на хендпані та глюкофоні 

▫ будемо досліджувати та вивчати базові та продвинуті ритми 
▫ ритми, гармонії, фішки 
▫ медитативні мелодії
▫ вивчимо та разом зіграємо композицію

Звукові медитації та чайні церемонії 

Звукова медитація — це практика відпочинку на хвилях музики. Звучання живих етнічних інструментів допомагає тілу розслабитися, а розуму освіжити погляд на життя. Після звукової медитації відбудеться чайна церемонія.

Практика йога-нідри у супроводі етнічної музики

Йога-нідра, також відома як йогічний сон, це дуже корисна керована медитація. Під час сеансу ваш учитель проведе вас через дихальні вправи та сканування тіла. Це приверне вашу увагу всередину, вводячи вас у стан свідомості, який знаходиться на межі між неспанням та сном. Ці кроки дозволять досягти глибокого стану розслаблення, але без засинання. 

Body percussion

Бодіперкусія — це музичний стиль, який полягає у створенні звуків і музики за допомогою перкусії власного тіла. Ці практики є частиною історії людства, що охоплює різні епохи та культури: південноафриканські гумботи, індонезійський саман, ефіопський акваквам, танець джуба в афроамериканській культурі та ближче до нас Пальмас андалузького фламенко, ірландська чечітка тощо.
З точки зору рухових навичок, body percussion є чудовою практикою для усвідомлення свого тіла, рухів, синхронізації тощо. Тому ця практика використовується в різних методах лікування (психотерапія, музична терапія, ритмотерапія). Окрім цього терапевтичного аспекту, body percussion є чудовим інструментом для розвитку наших природних моторних навичок.

Музичне коло

Спробуємо разом пограти на багатьох музичних інструментах — різних видах барабанів, хендпані, глюкофоні, фрейм драмі, гонзі, дів‘я свара, бубні, флейті, тибетських чашах, шумі дощу, шейкерах, калімбах.

Масаж звуком

Звуковий масаж — це метод терапії, при якому використовуються вібрації та звуки для створення ефекту розслаблення та покращення самопочуття. Основною ідеєю є використання звукових інструментів, таких як тибетські чаші, бубони, металофони, гонги для того, щоб передати вібрації через тіло.

Проживання

Ми їдемо на ретрит Єдині Ритмом у мальовничий край – Сколівські Бескиди – край гір, працьовитих бойків, природних див, резерват самобутньої природи в околицях курортної місцевості Східниці, Славсько,  Тисовця з м’яким кліматом та найвищою горою в  1268 метрів.

Тут створено однойменний національний парк, де можна  побачити вікові величні ліси, смарагдові полонини, панорамні краєвиди, 6 найкращих водоспадів Львівщини, високогірне озеро Журавлине.

Нас приймає садиба «Під Дубом», що знаходиться у селі Дубина, 3 км від центру міста Сколе, 200 м від траси Київ–Львів–Чоп. На території є двоповерховий будинок на 8-17 місць, 2 котеджі на 6 місць, 2 окремі сімейні номери, 3 альтанки, 3 мангали, літній басейн, чан.
У великому будинку ми з вами займемо до 10 місць.

Харчування

  • Садиба має укомплектовану всім необхідним кухню для самостійного готування.
  • Колиби поруч з водоспадом Кам’янка.
  • Доставка їжі на замовлення від місцевої кейтерингової служби.

Мальовничі місця неподалік

  • Поряд з будинком знаходиться заповідна зона, національний природний парк «Сколівські Бескиди».
  • Водоспад Кам’янка. Водограй утворився в розломі гірського хребта, через що й розділений кам’яною брилою на дві частини. Вода тут спадає з висоти майже 7 метрів, створюючи приємне гуркотіння потоку.
  • Джерело «Нафтуся», або «Жива Вода». Називається воно так через воду, що стікає з кам’янистої породи, запах і смак специфічний, нафтовий. Вода славиться не тільки своїм походженням та характерним присмаком, але й лікувальними властивостями. Джерело наділене численними органічними елементами, що забезпечені антиоксидантним та антисклеротичним ефектом.
  • Вище Кам’янецького водоспаду розміщене Мертве озеро (Журавлине). Підійматись до нього не складно, проте вид, який відкривається з оглядового майданчика на березі озера своїми тихими водами закарбується в пам’яті на довго.
  • Старовікові ліси. Недоторкані ділянки, які існують і розвиваються під впливом природи.
  • Вертикальна печера Пілігрім
  • Гора Ключ (927 м)
фото: Ryzhkov Sergey

Як дістатись 

Громадським транспортом
До ст. Сколе будь-яким поїздом приміського сполучення в напрямку на Ужгород, далі на таксі або маршруткою на Львів до с. Дубина. Маршруткою — зі Львова від автостанції №8 (біля залізничного вокзалу) до с. Дубина.
Детальніша інформація про громадський транспорт.

Автомобілем
Трасою Київ–Львів–Чоп (М-06) їхати до с. Дубина. У селі біля кам’яної зупинки повернути ліворуч (до каплички). Проїхати залізничний переїзд і їхати прямо до котеджу (праворуч від дороги).

Також є можливість замовити трансфер зі Львова мікроавтобусом.

GPS: 49.05535  23.54267

Реєстрація

Вартість ретриту з проживанням у 2/3-місних номерах:
▫ при реєстрації до 24 березня (включно) — 7900 грн.
▫ при реєстрації з 25 березня — 9000 грн.

Проживання в окремих 2х-місних апартаментах з власною кухнею
▫ при реєстрації до 24 березня (включно) — 9000 грн.
▫ при реєстрації з 25 березня — 10000 грн.

Можлива оплата днями: 2000 грн/день. 
Передплата 50%

У вартість входить: відвідування занять та всіх заявлених практик ретриту та проживання.
Не входить: транспортні витрати, харчування, додаткові послуги (екскурсії, лазня, чан). 

Частина коштів піде на славне ЗСУ! 

Важливо!

Базовий набір медикаментів ми беремо з собою, але якщо ви маєте потребу у специфічних ліках, будь ласка, не забувайте їх брати з собою у достатній кількості.
Також вам знадобиться зручне взуття та зручний одяг для прогулянок, а також йога-мат або каремат.

Контакти

+380509646759 Ілля 
+380933972834 Марія